Сестри Тельнюк
sestry
na3ar, Олексій Куценко, Галя Тельнюк, Патриція Шмяк, Коваленко Сергій, оринка, Мистецькі грані
na3ar
na3ar, Галя Тельнюк
Дует Сестри Тельнюк є лауреатами національного конкурсу „Нові Імена” (1987), лауреатами фестивалю „Червона Рута” 1989 та 1991 років, премії ім. Василя Стуса (1998) за збереження та пропаганду української культури. У 2009 році Галі та Лесі Тельнюк було присвоєно звання заслужені артистки України.

У 1997 році гітаристом Міком Тейлором (екс „Ролінг Стоунс”) було записано пісню – блюз „Моє марне кохання” (Love in vain). Цікаво, що цей блюз звучить українською мовою з колоритним звучанням бандури.

У 2000-2001 роках відбулася перша спроба творчої співпраці з театром. У Львівському драматичному театрі імені Марії Заньковецької, під керівницивом Федіра Стригуна, було поставлено виставу „У.Б.Н.”: автор тексту – Галина Тельнюк, автор музики – Леся Тельнюк. Драма „У.Б.Н.” стала культовим явищем та викликала величезний резонанс у суспільстві.

У своїх закордонних турне сестри спілкуються з багатьма відомими людьми. Це і творчі зустрічі, і спільні виступи та проекти з різними музикантами, артистами, як американцями, канадійцями, так і українцями. Серед них, найяскравіші: Василь Попадюк – скрипаль (Канада, Україна), Юліан Китастий – бандурист (Америка).

Музиканти, які працюють з дуетом: Олег Путятін, Роман Суржа, Іван Небесний, Микола Томасишин. Звукорежисер: Костянтин Костенко.

У творчому доробку Галі та Лесі одинадцять альбомів:
„Мить” (1991), „Галя та Леся” (1994), „Тиша і грім” (1998), „Концерти в Канаді” (2000), „У.Б.Н.: Пісні з вистави” (2001), „Вітер століть” (2002), „Жар-птиці” (2002), подвійний компакт-диск „Вибране” (2005), „Жовта кульбаба” (2007), „Тельнюк: live" (травень 2009), сингл „Назавжди. Богдан-Ігор Антонич” (жовтень 2009);

також, до виходу готується новий альбом, який відкриє широкому загалу ще одну сторінку творчої універсальності дуету Сестер Тельнюк. Реліз заплановано на початок 2010 року.
kutsenko 
Олексій Куценко 9 листопада 2009 #

Хто автор емблеми? Коли вперше була оприлюднена і де саме?

na3ar 
na3ar 9 листопада 2009 #

Емблема вперше була оприлюднена у вигляді „задника” на сцені театру імені Марії Заньковецької під час концерту Сестер ТЕЛЬНЮК 15 грудня 2006 року.
Автор – Юрій Крукевич. Права на використання належать проекту „ТЕЛЬНЮК: Сестри”.

щоб відповісти іншому коментатору, тисніть "відповісти" під його повідомленням
Коментар для «Сестри Тельнюк»
Ім'я:
Email:
  ← не буде відображено на сайті
Дозволені HTML теги: <a, img, p, br, i/b/s/em/strong/strike, small/bin/sub/sup, center, ul/ol/li>. Приклад використання
введіть текст показаний на картинці