категорії: новина блоґ-запис

Сестри ТЕЛЬНЮК: до Свят!

теґи: free download, jamendo, Абы МС, Богдан-Ігор Антонич, Мертвий Півень, Сестри Тельнюк, ТЕЛЬНЮК: Назавжди, ТЕЛЬНЮК: Сестри, новина, реліз, сингл

Починаючи з Миколая Сестри ТЕЛЬНЮК бажають друзям усіляких гараздів, вишуканого смаку, інтелектуальних потрясінь та мистецьких непересічних подій протягом 2010 року! 

Не зрадьте своєму смаку! ,)

 

  

 


анотація від Антона «Йожика» Лейби:

«Цей окремок – з числа тих речей, які начебто не мали з’явитися. Хоча б тому, що в сучасних українських умовах про фінансові міркування тут не може йтися взагалі – подібне видання є кроком, радше, естетичним. Або навіть – етичним. Але водночас, якимсь дивним чином, такі речі з’являються саме тому, що – просто не можуть не бути...

Не стану докладно розповідати про запис – тому, що вважаю його чистою красою. Вона сама Вам все покаже – про ніжність, тугу, і прозріння, і невимовну тишу слів проказаних – і не осудить жодного. Най буде так.

Лише нагадаю, що у створенні платівки до сестер Тельнюк долучилися одні з найцікавіших, гадаю, українських музикантів – Олександр Мельник, гурти Аби МС та Мертвий Півень. А також – Ірина Славінська, завдяки якій слова Антонича змогли прозвучати французькою.

І наостанок: це – ексклюзивне видання, його надруковано зовсім невеликим накладом. Тож усім зацікавленим щиро раджу не зволікати.»

придбати диск можна на сторінці umka.com