visti.dp.ua: Сестри Тельнюк - «сплячі красуні»

теґи: Дніпропетровськ, СОНМО, Сестри Тельнюк, ТЕЛЬНЮК: СОНМО, ТЕЛЬНЮК: Сестри, новина, Преса, інтерв'ю

visti.dp.ua: Сестри Тельнюк – «сплячі красуні» Два роки не було чутно на дніпропетровських майданчиках сестер Тельнюк, і от нещодавно вони знову приїхали, прихопивши з собою новий альбом «СОНМО». Про дивну любов до нашого міста, Божу краплю та болотний бізнес вони розповіли кореспондентці «Вістей»   

У невловимому місті

– Дівчата, розкрийте секрет, що таке «сонмо»?

Галя: Основа назви слово сон. «СОНМО» – це прояв любові до коханої людини, яка спить, і яку хочеться прихистити. «Сонмами» можна назвати всіх, хто слухає наші пісні.

Леся: Ми намагались зробити новий культурний продукт. І вийшло дуже легке музичне полотно, в яке вкладено всі внутрішні емоційні резерви. Ця робота має сучасне звучання і в контексті європейської та світової музики, ми впевнені, знайде своє місце.  

– Як ставитесь до нашого міста?

Галя: Місто ваше загадкове, невловиме, незрозуміле. Між його контрастами дуже непросто пролізти, щоб заповнити своєю музикою.

Леся: Але ми не можемо не любити Дніпропетровськ, бо саме тут бере початок наш новий альбом. Два роки тому, після прогулянки Набережною, народилась шоста композиція «Облиш» альбому «СОНМО».

 

Біг за натхненням

– Як вам працюється одна з одною?

Леся: Творчих конфліктів не виникає. Лідер, я вважаю, в нас Галя.

Галя: Це неправда, не вірте їй... (Сміється). В нас не конвеєр, і тому нам дуже комфортно, бо нас двох, як то кажуть, пре. Натхнення, як крапля Божа,  ми весь час бігаємо з простягнутими руками і чекаємо, коли ж вона впаде. Але ми щодня працюємо, бо крапля не падає на ледачого, і це доводять сестри Тельнюк.

– Не втомлюєтесь на роботі від сімейних стосунків?

Леся: Ой ми давно і живемо в спільному домі під Києвом.

Галя: А мій 14-річний син дуже хоче грати з на¬ми в проекті, він скрипаль. Думаю, ми скоро будемо мати ще одного учасника колективу. (Сміється).

 

Слухачі на ковзанах

– Як ваш проект почуває себе у шоу-бізнесі?

Галя: Як у мене немає досвіду ходіння по дискотеках, так у «Тельнюк: сестри» немає досвіду у шоу-бізнесі. Бо ми не селезні і, заходячи у болото, потім не обтрусимо свої крила.

Леся: Тож наші шляхи з шоу-бізом не перетинаються...

– Який ваш закордонний слухач?

Галя: За кордоном у нас дуже різнобарвний слухач. От у Кінгстоні, студентському містечку, до концертного залу, наприклад, заїжджають на роликових ковзанах.

– Чого чекати від «Тельнюк: сестри» в ближчому майбутньому?

Галя: В проекті у нас підготовка масштабного шоу і обробка зарубіжної класики, але все це поки що секрет.

 

Анна Матвієнко,фото Mиколи Лисенка

visti.dp.ua

20.05.2010