категорії: блоґ-запис

із шухлядки: КОЛЬОРОВИЙ ЛІТАК

теґи: 2009, alik_usik, exclusive, hd, live, quality, rehearsal, відео, youtube, Галя Тельнюк, Леся Тельнюк, ТЕЛЬНЮК: REHEARSAL, ТЕЛЬНЮК: Сестри, відео, друзі, Кінопалац, наживо, проект, шухлядка, історія

13 серпня 2009 року на студії звукозапису "Комора" під час репетиції проекту "ТЕЛЬНЮК: Сестри" сталася унікальна подія не лише для самого гурту, а й для всієї національної музичної індустрії. Уперше українські музиканти впустили знімальну групу на репетицію й відзняли «з першого дубля» свою програму.

Леся та Галя Тельнюк, таким чином, запросили глядача до найінтимнішого -- творення мови своїх пісень. Пошук виразності в кожному акорді й русі, пошук щирості й гармонії між музикантами і власне музикою, пошук, що після репетиції перетвориться на впевнену ходу до слухача, -- усе це на ново відкривається, розкадровується у "REHEARSAL".

У першому студійному відеопроекті сестри Тельнюк відкрили таємниці своєї програми "Жовта кульбаба", що протягом останніх років постійно втілювалася в нові експерименти -- концертні тури містами України та великий клубний тур, live -запис презентаційного концерту в Будинку Офіцерів (Київ), окремі програми на фестивальних майданчиках. Тепер можна зазирнути за лаштунки, на справжню репетицію.

Офіційна презентація "ТЕЛЬНЮК: REHEARSAL" відбулася у вигляді кінопоказу в київському кінотеатрі "Кінопалац" 21 січня 2010 року.

Ідея – Галя Тельнюк
Режисер – Олександр Усік
Оператор – Сергій Нікіфоров