ЛЕСЯ УКРАЇНКА: вечір-містерія до дня народження

теґи: Іван Малкович, Богдан Ступка, Василь Герасим’юк, Культ РА, Леся Українка, Марія Матіос, Мар’яна Савка, Ніна Матвієнко, Остап Ступка, Руський клуб «Культ РА», Сестери Тельнюк, Тетяна Логуш, анонс, афіша, день народження

25 лютого 2011 року о 19:00 в Руському клубі "Культ РА" відбудеться вечір-містерія, присвячений 140-річчю від дня народження Лесі Українки – славетної української поетеси, людини духовної краси і мистецького обдарування, талант якої втілився у поезії, драматургії, прозі, літературній критиці і публіцистиці, перекладацькій роботі і фольклористиці.

У програмі творчої зустрічі: • літературні читання від поета, лауреата Шевченківської премії 2003 року Василя Герасим'юка та поетеси, дитячої письменниці, літературознавця, публіциста Мар’яни Савки; • виступ «Сестер Тельнюк» – пісні на тексти Лесі Українки; • театралізоване містичне дійство, навіяне поетичною мелодією «Лісової пісні».

До святкування долучаться представники української інтелігенції: Богдан та Остап Ступка, Іван Малкович, Ніна Матвієнко, Юрій та Тетяна Логуш, Марія Матіос.

Руський клуб «Культ РА» – триєдність Книгарні, Чайовні, Майстерні Страв Сили, осередок свідомої, мислячої еліти української. Це простір у самім центрі Всесвіту – на Києвій Горі, де відроджуються традиції та духовність росинів-українців. Тут Ви можете скуштувати древньоруських стРАв сили з домашніх продуктів, насолодитись пРАдавніми цілющими напоями на основі тРАв, спецій і прянощів, послухати хорошу українську музику, долучитись до мистецьких проектів, взяти участь у літературних вечорах та майстер-класах для діток і дорослих.

Вхід за запрошеннями! Одержати запрошення можна зателефонувавши до клубу: +38 (044) 331 59 48   Місце: Руський клуб «Культ РА» Адреса: Київ, вул. Володимирська, 4 Початок: 19:00